O nás

Dobrý den všem příznivcům originálních potiskům MABEN,

jsme velmi šťastní, že Vám můžeme představit naše malované postavičky, které se v prvopočátku malovaly na obrázky na zeď a v e-shopu můžete také některé z nich nakoupit.

Postupem času se zrodila myšlenka převést tyto postavičky na něco, co bude dělat radost, loudit z lidí úsměv a dobrou náladu celý den. Toto je také velký motor pro nás, kteří pro Vás připravují obrázky, trička, nové barevné kombinace a nové postavičky. Obrázky a postavičky se můžou zdát vhodné jen pro děti, ale máme zkušenost, že velmi rádi trička nosí sami dospěláci nebo v kombinaci s tričkem pro své dítko. 

Autorkou obrázků a postaviček je Martina Benýšková, která již dvakrát své umění vystavovala široké veřejnosti, některé momenty z této akce najdete na našem FB profilu, odkaz na náš FB profil nepřehlédnete na  stránkách.

Jsme rádi, když se lidé kolem nás smějí a jsou šťastní, dobrou náladu bychom rádi přenesli na naše potisky a zprostředkovaně přes potisky každému kdo si naše tričko koupí nebo každému komu tričko či jiný výrobek koupíte jako dárek.

Dlouho jsme formou pokusů a zkoušek hledali dodavatele triček, na které naše potisky vložíme, vybrali jsme nakonec firmu ADLER Czech, a.s., která nám dodává velmi kvalitní trička ve velikostech od 4 let až po XXXL. Pro naše nejmenší máme připravené výrobky od 6 měsíců od firmy Xfer s.r.o., tyto dva dodavatele jsme dlouhodobě testovali a vyhodnotili pro naše potisky jako nejvhodnější jak kvalitou, tak variabilním sortimentem. 

Kombinací potisků a triček a  je mnoho, jak postupovat při nakupování najdete v sekci NEŽ ZAČNETE OBJEDNÁVAT.

Přejeme všem krásný a pohodový den,

VÁŠ MABEN.   

   

 

FACEBOOK MABEN