Než začnete objednávat

Dobrý den,

jestliže jste došli až do tohoto místa, tak jste se zřejmě rozhodli objednat si tričko nebo obrázek od MABEN a to nás velmi těší. Triček je celá dlouhá škála a kombinací mnoho. MABEN potisky jsou originální obrázky malované Martinou Benýškovou.

 

Pokud potřebujete tričko hned a nechcete čekat, tak prosím věnujte pozornost dostupnosti, pokud je tričko skladem, tak v pracovních dnech budete mít zásilku doma od 2-4 dnů v závislosti na platbě a rychlosti doručovatelské firmy. Odesláním objednávky je tričko závazně objednané.

 

V případě, že Vám vyhovuje některé tričko uvedené v e-shopu a je u něho uvedená dostupnost 14 dnů, pak tričko objednáme, potiskneme MABEN potiskem a vyexpedujeme do 14 dnů. Odesláním objednávky je tričko závazně objednané.

 

V případě, že máte jinou představu o tričku nebo barvě, tak si vyberete tričko na www.adler.cz, nebo xfer.cz, napíšete nám na e-mail info@maben.cz název trička, barvu, velikost a motiv. V tomto případě se s Vámi spojíme e-mailem a zašleme návrh pro lepší představu, jak bude tričko ve finále vypadat. Tričko objednáme, potiskneme MABEN potiskem a vyexpedujeme po odsouhlasení návrhu do 14 dnů.

Pokud budete mít svojí představu a nebudete si jistí, zda jde realizovat, tak neváhejte zavolat na 774 333 265.

 

Tabulka velikostí firmy ADLER, a.s.:

https://www.adler.info/CZ/cs/article/tabulka-velikosti-23/

 

Přejeme příjemné chvíle strávené na e-shopu

MABEN

 

FACEBOOK MABEN